Fiesta | Tur Oto

Fiesta

  • GENEL BAKIŞ
  • GALERİ
  • ÖZELLİKLER
  • MODELLER

Yepyeni tasarımı, hayatı kolaylaştıran teknolojik özellikleri ve her yaşam tarzına uygun seri seçenekleriyle Yeni Ford Fiesta!

Panoramik cam tavan, paralel ve dikey park edebilme özellikli Otomatik Park Sistemi, 10 hoparlörlü B&O Play müzik sistemi8” dokunmatik ekranlı SYNC 3multimedya sistemi ve yepyeni tasarımını incelediğinizde bu aracın göründüğünden çok daha fazlası olduğunu keşfedeceksiniz.
Daha eğlenceli, daha güvenli, daha konforlu yolculuklar

Akıllı teknolojiler hayatınızda nasıl kolaylıkla çalışıyorsa, arabanızda da aynı şekilde çalışmalı. İşte bu nedenle, hayatınızı kolaylaştırmak için SYNC 3, yolculuklarınızı daha eğlenceli kılmak için B&O PLAY ve her sürüşü daha keyifli hale getirmek için Açılabilir Panoramik Cam Tavan Yeni Fiesta'da sizinle buluşuyor. Bütün bunları ve daha fazlasını, ihtiyacınız olan konfor ve rahatlığı sağlayan bir otomobilde keşfetmeye hazır olun.

 

Akıllı teknolojiler ile güç ve verimliğin keyfini çıkarın.

Yeni Fiesta’da heyecan verici performansla verimlilik arasında seçim yapmak zorunda değilsiniz. Beş yıl üst üste yılın uluslararası motoru ödülünü alan ve yakıt tasarrufunu bir üst seviyeye çıkaran 1.0 litrelik EcoBoost benzinli motor Otomatik Başlat Durdur Sistemi ile emrinizde. Yeni Fiesta 1.5L TDCi Dizel ve 1.1L Benzinli Manuel motor seçenekleriyle tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan bir motor yelpazesi sizlerle buluşuyor. Yüksek performanslı ve verimli motor seçenekleri gelişmiş sürüş dinamikleri ve hassas yol tutuşuyla eşsiz bir sürüş deneyimine hazır olun.

 

Akıllı Sürüş Teknolojileri

Teknolojinin her zaman bir amacı olmalıdır. Yeni Fiesta'nızı çalıştırdığınızda, birçok gelişmiş özellik ve sistemi hayata geçirirsiniz. Örneğin, Otomatik Park Sistemi, Geri Görüş Kamerası, Otomatik Yanan Farlar, Araç İçi Multimedya Sistemleri... Bu akıllı ve kullanışlı teknolojileri deneyimlemeye hazır olun, benzersiz bir sürüş deneyimi sizi bekliyor.

 

Gelişmiş Güvenlik Teknolojileri

Yeni Fiesta, her koşulda sizi ve sevdiklerinizi korumak için tasarlanan bir dizi gelişmiş teknolojiyesahiptir. Acil Durum Yardımlı SYNC 3 bunlardan sadece biri.

 

YENİ FIESTA VIGNALE

Fiesta Vignale ile modern lüks dünyasının tadını çıkartın. Şık Ford Vignale ekranı sizi karşılarken, eşsiz altıgen tasarımlı yumuşak dokulu deri kapitone koltuklar ise gerçek anlamda premium iç mekan hissini yaşatıyor. Benzersiz tasarım, ayırt edici ön ızgara, 17’’ alaşım jantlar, B&O PLAY ses sistemi...Fiesta Vignale'ye özel ayrıcalıklı tasarım, kalite ve dokunuşları deneyimleyin.

YENİ FIESTA TITANIUM

 

Sesli komut sistemine ve renkli dokunmatik ekrana sahip Ford SYNC 3, 16" alaşım jantlar, krom şerit, deri direksiyon simidi, ambiyans aydınlatma ve geliştirilmiş işçilik kalitesi. Ford'un yüksek sürüş deneyimi sağlayan DNA'sı Yeni Ford Fiesta'da birçok akıllı özellik ve yenilikçi teknolojiyle buluştu.

YENİ FIESTA ST-LINE

Ford Performance ailesinin tasarım detaylarını barındıran Yeni Fiesta ST-Line ile enerjik ve heyecan verici bir sürüş deneyimi yaşayacaksınız. Sportif tasarım, ST-Line'a özel jant ve gövde kiti tasarımı ve ST ruhunu yansıtan ST-Line logosuyla yolculuklarınız bir başka. İç tasarımda sunulan spor tasarımlı koltuklar ve kırmızı dikişlerrle heyecan verici detaylar da Yeni Fiesta ST-Line'da.

YENİ FIESTA TREND

Yeni Fiesta'yı deneyimlediğinizde, bir araçtan beklentileriniz değişecek. Çağdaş tasarımı, Ford'un yüksek sürüş deneyimi sağlayan DNA'sı, 4.2" renkli ekranı, MyFord Dock ile Yeni Fiesta Trend konforlu yolculuklar vadediyor.

Fiesta ST. 2018'de sizlerle.

Yeni Fiesta ST bildiğimiz ve sevdiğimiz tüm özellikleri daha yoğun bir deneyim için bir adım öteye taşıyor.

Daha güçlü ve beklentileri daha çok karşılayan bir araç. Daha güçlü ve odaklı bir yol tutuşu. Ve hiç olmadığı kadar özelleştirilmiş ve kişiselleştirilmiş bir deneyim.

Sonucunda direksiyonunu her kavradığınızda yüzünüzü güldüren bir performans aracı mühendisliği sunar. Sürüşün keyfini çıkarın.

Yeni Ford Fiesta ST’yle keyfini çıkaracak daha birçok özellik ve teknoloji var.

Fiesta Active. 2018'de sizlerle.

Pratiklik, esneklik, kullanışlılık, maceraperestlik ve yüksek bir enerji: Fiesta Active bunların hepsine sahip. Bu Fiesta'nın ilk crossover modeli. Aktifliğini ortaya koyan çeşitli özellikleri ile Active, yüksek sürüş özellikleri, tavan çubukları ve ek giydirmesi ile SUV esinli bir tarz sunuyor. Üstelik benzersiz hatchback deneyimi için gerçek Fiesta sürüş dinamiği de cabası.