Mondeo | Tur Oto

Mondeo

  • GENEL BAKIŞ
  • GALERİ
  • ÖZELLİKLER
  • MODELLER

Şık ve modern tasarımı; olağanüstü performansı ve ileri teknolojileriyle işte karşınızda Mondeo... Tüm rakiplerini gölgede bırakacak kadar iddialı!

Uzun yenilikler listesinde Ford Dinamik LED ön far teknolojisi de yer alıyor. Mondeo’nun “Akıllı farları”, direksiyonun çevrilmesiyle birlikte döner ve virajların ardını görmenizi sağlar. Geleneksel ampullerin yerine son derece verimli LED lambalar kullanır, aynı zamanda sekiz farklı aydınlatma seçeneği sunar. Böylece, aracınızın farları çevre koşullarına bağlı olarak farklı biçim ve yoğunlukta aydınlatma sağlar.

Dikkat çeken bir diğer yenilik de Hava Yastıklı Arka Emniyet Kemeri’dir. Arka koltukta bulunan bu benzersiz sistem, yolculara yepyeni bir koruma düzeyi sağlar.

Mondeo’nun tasarımı, performans ve verimliliği, sürüş deneyimi, güvenlik ve emniyeti hakkında daha fazlasını keşfedin.
FORD DİNAMİK LED ÖN FAR TEKNOLOJİSİ

Uzun yenilikler listesinde Ford Dinamik LED ön far teknolojisi de yer alıyor: Mondeo’nun “Akıllı farları”, direksiyonun çevrilmesiyle birlikte döner ve virajların ardını görmenizi sağlar.

 

HAVA YASTIKLI ARKA EMNİYET KEMERLERİ

Mondeo ile birlikte gelen yeniliklerden biri de, yolcu güvenliğinde çığır açan, arka koltuk Hava Yastıklı Emniyet Kemerleri'dir.

 

Bir Başka kalite deneyimi.

Ford Vignale’nin her ilmeğinde, her zerresinde, kendimizi adadığımız detaylar mevcut.

Direksiyona oturduğunuz her anda, yepyeni bir deneyime hazır olun.

'Bir Başka' tasarım.

Ford mühendisleri ve tasarımcıları Mondeo Vignale’nin her santimetre karesinde Vignale deneyimini yansıtıyor. Vignale için özel tasarlanan renk paleti, jant seçenekleri ve imza niteliğindeki ön ızgarası ile Ford Mondeo Vignale ‘Bir Başka’.

 

Sadece FordStore’larda

‘Bir Başka’ Ford deneyimini FordStore’larda yaşayın.

Ford Mondeo Vignale ile tanışmak için Tur Oto (Ankara)  FordStore’unu ziyaret edin.