ARAÇ KORUMA SİSTEMLERİ | Tur Oto

ARAÇ KORUMA SİSTEMLERİ

Detaylı Dış Yüzey Temizlik ve Boya Koruma

Aracınızın dış yüzeyi zamanla güneş ışınları, asit yağmurları, kuş pisliği, reçine, yollardaki zift gibi dış etkenlerden, yanlış malzeme ve yöntemlerle yapılan araç yıkama işlemlerinden dolayı parlaklığını yitirir, boyanın üzerindeki koruyucu film tabakası ortadan kalkar ve yüzeysel çizikler oluşur. Detaylı Dış Yüzey Temizlik ve Koruma Sistemi aracınızın dış yüzeyini detaylı temizlik, çizik giderme ve boya parlatma işlemleri sayesinde tekrar ilk günkü haline getirir.

Detaylı İç Temizlik ve Koruma

İnsan ve çevre sağlığına dost formülü ile tekstil ürünlerde kir tutmazlık, sert yüzeylerde anti statik özellik, deri yüzeylerde yumuşaklık ve canlılık sağlar. Kullanım süresi boyunca aracınızı ilk günkü güzelliği ile kullanırsınız.

Detaylı Motor Temizliği ve Koruma

Aracınızın motoru zaman içerisinde toz, pas, yağ, nem gibi etkenlerden dolayı kirlenir ve aracın performansı düşer. Detaylı motor temizliği ile motor bloğu korozyondan arındırılır, kullanım esnasında oluşabilecek kirlenmenin motora işlemesi engellenir.

Leke ve Kir Önleme

Aracınızın iç yüzeyi zamanla toz, sigara dumanı, yiyecek kırıntıları ve içecek lekeleri gibi etkenlerle kirlenir, aracınızın içinde rahatsız edici bir koku ortaya çıkar ve bu durum sağlığınızı olumsuz etkiler. Nano Magic leke ve kir önleme sistemi ile aracınızın tüm iç yüzeyi lekelere karşı korunur, aracın iç yüzeyinin canlı bir şekilde görülmesini sağlar.

Jant Temizliği ve Koruma

Her tür alaşımlı jantlar için balata tozu ve yoldan gelen atıkların tutunamayacağı pürüzsüz bir yüzey sağlar.

Renkli Cam Filmi

Güneşin ultraviyole ışınlarını keserek hem sağlığınızı korur estetik görünümü ile daha rahat bir görüş açısı sağlar. Aracınızın iç materyallerini güneşin soldurma ve çatlatma gibi olumsuz etkilerinden korur.

Kaput Koruyucu Film

Aracınızın kaputunda seyir halindeyken gelebilecek taş, çakıl gibi sert cisimlerin zararlı etkilerine karşı tam anlamıyla koruma sağlar.

Nano Cam Kaplama

Daha iyi bir görüşten dolayı yağmurlu havalarda aktif güvenlik, 80 km hızdan sonra daha az silecek kullanma ihtiyacı yaratır.

Ses ve Pas Yalıtımı

Aracınızın modeline bağlı olarak lastik ve yol sesinin %40’a varan oranlarda azalmasına yardımcı olur. Aracın altında taş ve çakıl çarpmalarından meydana gelebilecek pas ve korozyona karşı koruma sağlar.

Klima Dezenfektasyonu

Tüm havalandırma tesisatında oluşan bakteri ve diğer canlı organizmaları arındırarak sağlıklı ve temiz hava şartları sağlar.