FORD İKİNCİ EL | Tur Oto

FORD İKİNCİ EL

FordİkinciEl’de Garanti* Ayrıcalığı

Ford İkinci El’de müşterilerimiz üretici garantisi sona ermiş, FordEkspertiz raporu onaylanmış, maksimum 8 yaşında ve 160.000 km’nin altındaki tüm Ford binek araçlar ve Connect Kombi’lerde sunulan garanti hizmeti ile güven içinde ikinci el araç sahibi olabilecekler. Bu kapsamda müşterilerimiz gerekli şartları sağlayan araçlarda, 1 yıl ya da 15.000 km’ ye kadar geçerli olan Standart Garanti Paketi’ ne ücretsiz sahip olabiliyorlar.

Ford İkinci El sizi asla yarı yolda bırakmıyor: Arızalı parça garanti kapsamına girmese dahi, yolculuğunuz esnasında yaşayabileceğiniz problemler için 7 gün 24 saat yol yardım hizmeti Standart Garanti Paketi ile birlikte ücretsiz olarak sunuluyor.

Aşağıda listelenmiş olan parçalar mekanik arızalara karşı kapsam dahilindedir.

Motor

Subab iticileri (hidrolik ayarlı olanlar dahil), emme ve egzost subabları (yanık olanlar hariç), yayları ve gaydları, silindir kapağı, silindir kapak contası, eksantrik mili ve iticileri,triger kayışı, dişli ve zinciri, yağ pompası, piston ve segmanları, silindir gömlekleri, piston kolları, piston kol burcu ve rulmanı, krank mili ve yatakları, emme manifoldu, volan ve çemberi.

Düz Şanzıman

İç vites dişlileri, senkromeç sarıları ve yuvaları, vites seçicileri, iç bağlantı şaftları, rulman ve burçları, transfer dişlileri.

Otomatik Şanzıman

İç şaftlar, dişliler, frenleme bandları, redüktör, yağ basınç pompası, yatak ve burçları, transfer dişlileri (Kaynağı kullanım hatası ya da ömürlü aşınma olmayan her türlü revizyon).

CTX/CVT/Powershift/Durashift Şanzımanlar

Planeter dişliler, redüktör dişliler, şaftlar, değişken bobinler, basınç halkaları, iç contalar.

Elektrik Sistemi

Marş Motoru, ve üst selenoidi, ön kavrama ve bendiks redüktörü dahil, alternatör ve diod sargısı.

Diferansiyel

Ayna mahruti ve pinyon dişlisi, dişliler, şaftlar, burç ve rulmanlar.

*2. el garantisi Tur Assist tarafından FordİkinciEl araçlara sunulan bir Tur Assist hizmetidir