FORD KASKO | Tur Oto

FORD KASKO

F Kasko yalnızca Ford markalı araçlar için, özel olarak hazırlanmış bir kasko poliçesidir. Aracınızın hasar görmesi durumunda; aksi talep edilmedikçe servisimizde Yüksek Ford Güvenlik Standartlarına uygun orjinal yedek parçaları ve uzman eğitimli personel ile onarım işlemleri gerçekleştirilir.

Cam hasarı oluştuğunda cam değişim işleminizi muafiyetsiz olarak servisimizde Ford Orjinal Cam kullanarak yaptırabilirsiniz. Üstelik ilk değişim hasarsızlık indiriminizi etkilemez. Bu sayede aracınızın ikinci el değeri korunur.

Ayrıca 1.000 TL’ye kadar ekspertiz işlem avantajı da F Kasko’da bulunuyor. Bu sayede olası hasar durumunda işlemleriniz daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilir ve aracınızı güvenle kullanmaya devam edersiniz.

Aracınızla taşlı bir yolda ilerliyorsunuz ve beklemediğiniz bir anda önünüzdeki hafriyat kamyonundan seken irice bir taş ön camınıza çarptı. Tam da bu anda Ford Orjinal Camın farkını hissedersiniz. Camınız kırılırsa özel yapısı sayesinde darbeyi hafifletir ve minimum düzeyde size yansıtır. Ford orjinal camınızdaki birbirine tutunan parçalar, sizin ve sevdiklerinizin can güvenliğini tehlikeye sokabilecek yaralanmaları engeller.

Ford orjinal camlarda optik açıdan da görüşünüzde yaşanabilecek sorunlarla karşılaşmazsınız. Kalitesi düşük cam kullanıyorsanız, örneğin sıkışık bir trafikte önünüzdeki aracı olduğundan daha uzak görüp yanılarak kaza yapabilirsiniz. Ford orjinal cam kullanıyorsanız; kalitesi düşük camlarda yaşanan uzak, yakın ya da dalgalı görme problemlerinin sebep olabileceği kaza riskiniz bulunmaz.